PostHeaderIcon Kukaiņi salido!:)

Atkalredzēšanās prieks!!!:)... Vasaras izskaņā Kukaiņi salidoja jūras karstā... Satikšanās svētki saulrietā - jauno mācību gadu uzsākot:)...

Lasīt tālāk...

 

PostHeaderIcon KUKAIŅIEM - 15!!!

KUKAIŅIEM - 15 izdziedāti!!! Ar prieku un laimi par LIDOJUMA SALIDOJUMU:)... Ar PALDIES, par krāšņumu, dziesmām un sajūtu stāstu... Un lielu paldies KATRAM, kurš iekrāsojis Kukaiņu muzikālos piedzīuvojumus visu 15 gadu garumā...

Lasīt tālāk...

 

PostHeaderIcon KUKAIŅU pavasaris - 2019:)

Ar dziesmu mīklu minēšanu, skaistu muzicēšanu Kukaiņu instrumentu orķestrī, lustīgu saspēlēšanu ar mūsu jaunajiem draugiem - NBS orķestra muzikantiem un visbeidzot - ar vasarīgi skaistu balonu lietu:)... izskanējis Kukaiņu 2018./2019. dziesmotais gads. Lieli un mazi Kukaiņi, viņu ģimenes un draugi kā allaž tikās Ādažu kultūras centrā - Kukaiņu pavasara koncertā UZMINI NU!:)

Lasīt tālāk...

 

PostHeaderIcon Ziemas koncerts LATVIJA ZIEMĀ

Latvijas simtgades nogali KUKAIŅI aizvadīja ar skaistu sirds stāstu koncertā LATVIJA ZIEMĀ. Latviju mīlot, dziesmas izdziedāja studijas KUKAIŅI bērni. Latviju mīlot, dejas izdejoja mazas un lielas vingrotājas. Latvijas stāstu izstāstīja aktieris ULDIS DUMPIS.

Lasīt tālāk...

 

PostHeaderIcon CD Mūsos katrā dārgums mīt prezentācijas koncerts

KUKAIŅI šopavasar, Sauli modinot, aizceļojuši līdz pašai Āfrikai!:)... Un sirsnīgā koncertā Ādažu kultūras centrā prezentējuši savu desmito skaņu plati MŪSOS KATRĀ DĀRGUMS MĪT.

Lasīt tālāk...

 
Vairāk rakstu...
Top Site Statistika - TopSite.lv